Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Form ID
ja: フォームID

en: Error
ja: エラー

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Other
ja: その他

en: Not installed
ja: 未インストール

en: E-Mail
ja: メール

en: Not available
ja: 利用不可

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Incomplete
ja: 未完了

en: HTML Content
ja: HTMLコンテンツ
