Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Error
jv: Salah

en: Other
jv: Liyané

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: - Select -
jv: - Pilih -
