Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Other
ka: სხვა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
