Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Error
kk: Қате

en: Other
kk: Басқа

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
