Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Business
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Technology
kn: ತಂತ್ರಜ್ಞಾನ

en: Education
kn: ಶಿಕ್ಷಣ

en: Personal
kn: ವೈಯಕ್ತಿಕ
