Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Error
ku: هەڵە

en: Other
ku: هیتر

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
