Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Error
lt: Klaida

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Other
lt: Kiti

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
