Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Other
lv: Citi

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
