Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Error
mn: Алдаа

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
