Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Error
nl: Fout

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Other
nl: Andere

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: E-Mail
nl: E-mailadres

en: Business
nl: Zakelijk

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Technology
nl: Technologie

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: HTML Content
nl: HTML-inhoud

en: Education
nl: Opleiding

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Allowed forms
nl: Toegestane formulieren
