Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Error
nn: Feil

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Other
nn: Andre

en: Not installed
nn: Ikkje installert
