Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Other
pa: ਹੋਰ
