Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Error
pl: Błąd

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Other
pl: Inne

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Not available
pl: Niedostępny

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: HTML Content
pl: Zawartość HTML

en: Education
pl: Edukacja
