Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Error
ps: تیروتنه

en: Other
ps: نور

en: - Select -
ps: - غوره -
