Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Category
pt: Categoria

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Error
pt: Erro

en: Other
pt: Outro

en: Not installed
pt: Não instalado

en: - Select -
pt: - Selecionar -
