Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Form ID
ru: ID формы

en: Error
ru: Ошибка

en: Phone
ru: Телефон

en: Address
ru: Адрес

en: Other
ru: Другое

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Not available
ru: Недоступно

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Incomplete
ru: Не завершен

en: HTML Content
ru: HTML содержимое

en: Education
ru: Обучение
