Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Error
sk: Chyba

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Other
sk: Ostatné

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Not available
sk: Nedostupné

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: HTML Content
sk: HTML obsah
