Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Form ID
sr: ID форме

en: Error
sr: Грешка
