Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Error
sv: Fel

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Other
sv: Övriga

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: E-Mail
sv: E-post

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Incomplete
sv: Ej slutförd
