Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Error
ta: வழு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
