Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Error
ta: பிழை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Not available
ta: இருப்பு இல்லை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
