Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Error
te: సమస్య

en: Address
te: చిరునామా

en: Other
te: ఇతర

en: Not available
te: అందుబాటులో లేదు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
