Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Other
th: อื่นๆ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Business
th: ธุรกิจ

en: Not available
th: ไม่พร้อม

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
