Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Error
tr: Hata

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Other
tr: Diğer

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Not available
tr: Mevcut değil

en: - Select -
tr: - Seçin -
