Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Address
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
