Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Form ID
uk: ID форми

en: Error
uk: Помилка

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Other
uk: Інше

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: Business
uk: Бізнес

en: Not available
uk: Недоступно

en: Technology
uk: Технологія

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Incomplete
uk: Не завершене

en: Education
uk: Освіта

en: Personal
uk: Особисті

en: Title is required.
uk: Заголовок є обов'язковим.
