Smart Paste (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی

en: Error
ur: خرابی
