Smart Title (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: About
cs: Popis
