Smart Title (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: About
ku: دەربارە
