Smart Title (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: About
sl: O modulu
