Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Update
az: Yeniləmə

en: About
az: Haqqında
