Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: About
bn: সম্পর্কে
