Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Update
es: Actualizar

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: About
es: Acerca de
