Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: About
fi: Tietoja
