Smart Title (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: About
te: గురించి
