Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: About
be: Аб

en: Format settings:
be: Наладкі фармата:
