Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: About
el: Περί

en: Format settings:
el: Ρυθμίσεις μορφής:
