Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Update
et: Uuenda

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: About
et: Programmist

en: Format settings:
et: Vormingu sätted:
