Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Format settings:
eu: Formatuaren ezarpenak:
