Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Update
gl: Actualizar

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: About
gl: Información

en: Format settings:
gl: Opcións de formato:
