Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: About
hi: के बारे में

en: Format settings:
hi: सेटिंग्स को बदले
