Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: About
se: Birra
