Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: About
uk: Про модуль

en: Format settings:
uk: Налаштування формату:
