Smart Title (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: About
vi: Giới thiệu

en: Format settings:
vi: Thiết lập định dạng:
