Smart Title (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Update
da: Opdatér

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: About
da: Om

en: Format settings:
da: Formatindstillinger:
