Smart Title (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: About
hu: Leírás

en: Format settings:
hu: Formázási beállítások
