Smart Title (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: About
my: အကြောင်း
