Smart Title (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: About
oc: A prepaus

en: Format settings:
oc: Paramètres del format :
