Smart Title (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Update
ro: Actualizare

en: About
ro: Despre

en: Format settings:
ro: Setări format:
