Smart Title (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: About
tr: Hakkında

en: Format settings:
tr: Biçimlendirme ayarları
